Finn din kontaktperson hos AS ROCKWOOL

Salgssjef - forhandlere Norge

Stein Erik Johannesen

Salg forhandlere

Tlf: +47 22 02 41 65 Mobil: +47 913 92 789 E-mail: sej@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Stig Morten Engen

Salg forhandlere

Region: Hedmark, Oppland, Buskerud Nord Mobil: +47 993 67 674 E-mail: stig.morten.engen@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Morten Rønningen

Salg forhandlere

Region: Telemark, Vestfold, Buskerud Sør Mobil: +47 47 47 34 28 E-mail: morten.ronningen@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Jan Christian Falao

Salg forhandlere

Region: Østfold, Oslo, Akershus Mobil: + 47 416 32 320 E-mail: jcf@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Trond R. Kvalheim

Salg forhandlere

Region: Sør-Rogaland, Aust Agder, Vest Agder Mobil: +47 905 18 711 E-mail: trk@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Petter Tronstad

Salg forhandlere

Region: Sogn & Fjordane nord, Møre og Romsdal Mobil: +47 957 49 598 E-mail: petter.tronstad@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Dag Ove Leraand

Salg forhandlere

Region: Trøndelag, Nordland Sør Mobil: +47 915 10 370 E-mail: dag.ove.leraand@rockwool.com Fax: + 47 22 15 91 78
Salgssjef - Entreprenører Norge

Rolf-Erik Magnussen

Region: Nordland Nord, Troms, Finnmark Mobil: +47 901 00 368 E-mail: rem@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Teknisk ansvarlig

Trond Olsson

Teknisk service

Tlf: +47 22024137 Mobil: +47 91130804 E-mail: trond.olsson@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Salgssjef - Entreprenører Norge

Rolf-Erik Magnussen

Salg entreprenører

Mobil: +47 901 00 368 E-mail: rem@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Thomas Oswald

Salg entreprenører

Region: Østfold, Oslo, Akershus Mobil: +47 40 48 90 98 E-mail: thomas.oswald@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Frank Sørgård

Salg entreprenører

Region: Hedmark, Oppland, Nordland Sør, Trøndelag Mobil: +47 404 25 328 E-mail: frank.sorgard@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Egil Time

Salg entreprenører

Region: Aust Agder, Vest Agder, Hordaland, Sogn & Fjordane sør, Rogaland Mobil: +47 909 40 199 Support e-mail: egil.time@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Salgssjef - Entreprenører Norge

Rolf-Erik Magnussen

Salg entreprenører

Region: Nordland Nord, Troms, Finnmark Mobil: +47 901 00 368 E-mail: rem@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Produktingeniør Flate tak

Thore Lae

Salg entreprenører

Tlf: +47 22 02 41 52 E-mail: thore.lae@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Tom C. Bjørnstad

Salg entreprenører

Region: Telemark, Vestfold, Buskerud Mobil: +47 480 96 091 E-mail: Tom.Bjornstad@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Distriktssjef

Petter Tronstad

Salg entreprenører

Region: Sogn & Fjordane nord, Møre og Romsdal Mobil: +47 957 49 598 E-mail: petter.tronstad@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Teknisk Tegner

Kari Bjanes Hagnes

Salg entreprenører

Tlf: +47 22 02 41 63 Mobil: +47 924 96 717 E-mail: kari.bjanes.hagnes@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Salgskonsulent Beskrivende

Christer Engelstad

Salg beskrivende

Tlf: +47 22 02 41 49 Mobil: +47 404 25 341 E-mail: christer.engelstad@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Avdelingsleder

Heidi C.P Ringsaker

Kundeservice

Tlf: +47 22 02 40 50 E-mail: hcpr@rockwool.no Support e-mail: ordre@rockwool.no
Kundekonsulent

Evy Nygård

Kundeservice

Tlf: +47 22 02 40 50 E-mail: en@rockwool.no Support e-mail: ordre@rockwool.no
Kundekonsulent

Stine B. Østby

Kundeservice

Tlf: +47 22 02 40 50 E-mail: sbo@rockwool.no Support e-mail: ordre@rockwool.no
Kundekonsulent

Lene Gundersen

Kundeservice

Tlf: +47 22 02 40 50 E-mail: lene.gundersen@rockwool.com Support e-mail: ordre@rockwool.no
Kundekonsulent

Tore Kneppen

Kundeservice

Tlf: +47 22 02 40 50 E-mail: tore.kneppen@rockwool.com Support e-mail: ordre@rockwool.no

Ordretlf. / ordremail

Kundeservice

Tlf: +47 22 02 40 50 E-mail: ordre@rockwool.no
Adm. direktør

Morten B. Andersen

Administrasjon og ledelse

Tlf: +47 22 02 41 91 Mobil: +47 913 95 335 E-mail: mba@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Personalsjef

Heidi Johansen

Administrasjon og ledelse

Tlf: +47 22 02 41 64 Mobil: +47 472 83 300 E-mail: heidi.johansen@rockwool.com Fax: +47 22 15 91 78
Marketingsjef

Torkel Wæringsaasen

Marketing

Tlf: +47 22 02 40 11 Mobil: +47 911 56 688 E-mail: tjw@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78
Fabrikksjef Moss

Erik Ølstad

Fabrikker

Tlf: +47 69 24 69 35 Mobil: +47 992 65 338 E-mail: erik.oelstad@rockwool.com
Driftsleder Moss

Runar Gudevold

Fabrikker

Tlf: +47 69246939 E-mail: runar.gudevold@rockwool.com
Fabrikksjef Trondheim

Frode Humbernes

Fabrikker

Tlf: +47 73904511 Mobil: +47 41571622 Fax: +47 73 90 45 75
Driftsleder Trondheim

Mads Olsen

Fabrikker

Tlf: +47 73904512 Mobil: +47 95408815 E-mail: mads.olsen@rockwool.com Fax: +47 73 90 45 75

Rolf-Erik Magnussen

Salg forhandlere

Region: Nordland Nord, Troms, Finnmark Mobil: +47 901 00 368 E-mail: rem@rockwool.no Fax: +47 22 15 91 78

Ingen resultater funnet basert på ditt nåværende søk

Konsernet ROCKWOOL er verdens ledende leverandør av innovative produkter og systemer basert på steinull.

Monteringsveiledninger

Monteringsveiledninger for ROCKWOOL produkter og systemløsninger
Monteringsveiledninger for ROCKWOOL produkter og systemløsninger
Monteringsveiledninger

Beregningsprogrammer

Få hjelp fra våre gratis online beregningsprogrammer
Få hjelp fra våre gratis online beregningsprogrammer
Beregningsprogrammer
Back